"ПОНИ ® тіл білімінің ұлы еліндегі" қашықтық зияткерлік байқауының нәтижелері»

Ақпан айында 2020 жылға 2-4 сынып оқушылары "КММ Школа-гимназия №4 имени Л.Н.Толстой" қатысты қашықтық-конкурсында "ПОНИ ® ұлы елде Тіл білімі" өткізілетін "Үркер" зияткерлік орталығының (қ. Нұр-Сұлтан) Білім беру орталығымен бірлесіп, "Болашақ" (Ресей) қолдауымен "Дарын"РҒПО."ПОНИ ® тіл білімінің ұлы елінде" лингвистикалық конкурсының ойы бастауыш мектеп балаларында тілдік ойлау мәдениетін анықтау және дамыту болып табылады. Байқауға қатысу баланың шығармашылық әлеуетін ашуға ықпал етеді, онда Тәуелсіздік пен дербестік, тілдік болжам, оқу мотивациясы мен ана тіліне деген сүйіспеншілігін дамытады. Байқау қорытындысы бойынша 14 оқушы "жүлдегер" атағына ие болды, Лиепа Ангелина "жеңімпаз" атағына және алтын медальға ие болды. 16 қатысушы сертификатқа ие болды. Жүлдегерлерді дайындаған мұғалімдер: Лашина Татьяна Владимировна, Макашева Әсемгүл Қайырбекқызы, Слинько Ирина Николаевна, Чупрасова Аксан Михайловна, Балыко Алла Владимировна алғыс хаттармен марапатталды. ЖЕҢІМПАЗДАР МЕН ЖҮЛДЕГЕРЛЕРДІ ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!

Жаңартылған күні: 19.06.2020 15:09
Құрылған күні: 19.06.2020 15:09