«Арман жолында» және «Ғылым студенттің көзімен» республикалық конкурстары

"Престиж" (26.03.2020 ж. № 13 (942)) газетінің беттерінде Г. Хозинаның "на пути к мечте" атты мақаласы жарық көрді, ол жас ғалымдар мен басшылардың (мұғалімдердің) "на пути к мечте" және "Наука глазами ученика"республикалық конкурстарына қатысуы туралы баяндалды.

Үшінші жыл қатарынан елімізде ағылшын тілінде "арман жолында"атты республикалық бейне - сабақ байқауы өткізіледі. Тағы бір қызықты байқау - "ғылым оқушы көзімен" дарынды, креативті жас ғалымдарға өз идеяларын құзыретті қазылар алқасына ұсынуға мүмкіндік береді. Байқауды ұйымдастырушылар-Express Publiscing баспасы "EDU Stream" білім беру орталығымен бірлесіп, "білім беруді дамытуды қолдау қоры"коммерциялық емес ұйымының қаржылай қолдауы. Байқаудың басты шарты-ағылшын тілі.
Лихачев Владислав-10 сынып оқушысы, В. А. Щербинаның жетекшілігімен, нейропротездеуді пайдалана отырып, биологиялық робототехника саласында бейнеролик дайындады. 9 сынып оқушысы Шинкарецкая Александра В. А. Щербинаның жетекшілігімен кардиостимулятор жұмысы және ми мен компьютер арасындағы ақпарат алмасу ерекшеліктері туралы бейнеролик ұсынды.
8 сынып оқушысы Малюк Ксения М. Ф. Стоян жетекшілігімен "механикалық жұмыс және энергия"тақырыбы бойынша жобаны ұсынды.
10 сынып оқушысы Гончарова Мария-А. В. Филатованың жетекшілігімен сандық технологиялардың адам өміріне әсері туралы жобаны ұсынды.
"Арман жолында"/"ғылым оқушы көзімен" конкурстарының қорытындысы 2020 жылдың маусым айында шығарылады.

Жаңартылған күні: 27.03.2020 12:17
Құрылған күні: 01.06.2020 11:47