Ағылшын тілінде ЕМЦ пәндерін оқыту

«ОӘК пәндерін ағылшын тілінде оқыту» айдары
2019 жылдың 5-25 қазан аралығында Степногорск қаласының білім беру ұйымдарында CLIL технологиясының 25 жылдығына арналған ОӘК пәндерін ағылшын тілінде оқыту бойынша қалалық стендтер байқауы ұйымдастырылды және өткізілді.
CLIL әдісі (Мазмұнды тілде интеграцияланған оқыту немесе мектеп бағдарламасының барлық немесе бірнеше пәндерінің ағылшын тілінде (немесе басқа шет тілдерінде) пәндік-интегралды оқыту - бұл сыртқы әлем, сурет, тарих, география, әлеуметтік зерттеулер, математика, химия, биология, әдебиет және т.б. болуы мүмкін). тіпті дене шынықтыру.
Бұл терминді алғаш рет көптілді білім беру саласындағы зерттеуші Дэвид Марш 1994 жылы Еуропадағы тілдік білімнің жай-күйін зерттеу жұмыстарын үйлестіру процесінд

На уроке применение технологии CLIL средством изучения другого предмета, то есть ученики видят, что с помощью английского можно узнавать новую интересную информацию. Изучение языка сразу становится более осмысленным, ведь он используется для решения конкретных задач здесь и сейчас.
Идея и исполнение Н.Н.Довгаль

Жаңартылған күні: 28.10.2019 12:50