Бірінші сыныпқа өтінімдер қабылдау

НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ!

«АқмолаоблысыбілімбасқармасыныңСтепногорскқаласыбойыншабілімбөліміСтепногорскқаласының Л.Н. Толстой атындағы№ 4 мектеп -гимназиясы»  КММ-де бірінші сыныпқаөтініштердіқабылдауағымдағыжылдың 1 сәуірденбастап  1 тамызға  дейінқолжетімдіболатының хабарлайды.

1. Бір бала бір ғана өтінім беруі тиіс (бір оқу орнына);
  2. Жүктелетін құжаттардың жалпы көлемі 5 Мбайттан аспауы тиіс.

Қызметті онлайн алуүшін:

1. Порталда авторизациядан өтіп "Онлайн сұратым" батырмасынбасыңыз.
  2. Өтінімдітолтырыпоған ЭЦҚ (электрондықцифрлыққолтаңба) немесе смс-паролініңкөмегіменқолқойыңыз (міндеттітүрде мобильдіказаматтарбазасындатіркеу бар болу қажет).
  3. Жеке кабинетте ("Қызметтердіалутарихы" бөлімінде) көрсетілгенуақытішіндекеліптүсетінсіздіңөтініміңіздіөңдеутуралыхабарламаментанысыңыз.

Порталғажүгінгенкезде (құжаттартізбесі):

1. Ата-анасыныңбіреуінің (немесеөзге де заңдыөкілдерінің) өтініші;
  2. БаланыңтуутуралыкуәлігініңнемесеҚазақстанРеспубликасынантысжердетуылғанбаланың.электрондықкөшірмесі ("АХАЖ тіркеупункті" ақпараттықжүйесіндемәліметтерболмағанжағдайда)
  3. Көлемі 3х4 см 2 дана баланыңсандықфотосуреті;
  4. № 063/е және № 026/е-3 нысанындағыденсаулықжағдайытуралықұжаттардыңэлектрондықкөшірмелері;
  5. Мәртебесінрастайтынқұжаттыңэлектрондықкөшірмесі:

Біріншісыныпбойыншаалдын ала жазылуашылды, 6-75-45 (қабылдаубөлмесі) нөмірібойыншахабарласуғаболады.

Жаңартылған күні: 16.03.2021 21:00
Құрылған күні: 16.03.2021 21:00