"Science by student"s eyes" жарысындағы конкурстық жұмыс

Мұғалім Вероника Александровна Щербинаның атынан:

Сіздерге ағылшын тілінде оқитын оқушылар арасындағы республикалық конкурстың жеңімпаздарының бірі болып табылатын менің оқушым Владислав Лихачевтің (9 сынып) конкурстық жұмысын қуана ұсынамын. Владислав-тәжірибелі натуралист, осы кезеңде ол геккондарды өсірумен айналысады (сіз оның питомниктерін бейнеде көресіз). Бұл оның жұмысының тақырыбын анықтады: "Dihybrid crossing: tips for beginning breeders". Конкурстық бейне шеңберінде Владислав ұрпақта фенотиптердің барынша әртүрлілігін алу үшін геккондарды шағылыстыруды қалай ұйымдастыру керек деген сұраққа жауап береді? Байқауды "EduStream" білім беру компаниясы - "Express Publishing"халықаралық баспасының ресми өкілі ұйымдастырды. Байқау қорытындысы бойынша марапаттау 28.03.2019 Қазақстан астанасында өтеді. Жеңімпазға табыс тілейміз (ұйымдастырушылардың ойына сәйкес, біздің қатысушы - интригке ие болған орын туралы әлі хабарланғанымыз жоқ), алайда сізді іс-шараның қорытындысы бойынша хабардар етуге уәде беремін. Өз кезегінде әріптесі мен анасы Владислав Лихачеваға жан-жақты қолдау мен шабыт үшін алғысымды білдіремін. Конкурс 4 айға созылып, 3 кезеңнен тұрды. Біздің үштік одақ (мұғалім-ата-ана) Степногорск қаласының білім беру жүйесінің есебіне өз жемісін алып келгеніне өте қуаныштымын. Ура!

Жаңартылған күні: 20.04.2019 13:47
Құрылған күні: 01.06.2020 12:13